بوستر پمپ : به مجموع یک یا چند پمپ که به صورت موازی به یکدیکر متصل نموده و از تابلو برق فرمان می گیرند، بوستر پمپ گفته می شود.

مزیت های سیستم بوستر پمپ در سیستم های آبرسانی عبارتند از: حذف ضربات هیدرولیکی قابلیت حمل و نصب آسان قابلیت سرویس در حین کار کاهش استهلاک کاهش مصرف انرژی گستره وسیع آبدهی بر اساس نیاز بوستر پمپ ها در دو نوع دور ثابت و دور متغیر تولید می شوند.

در بوستر پمپ های دور متغیر با بهره گیری از تکنولوژی روز امکان کنترل سرعت دوران بر اساس فرامین صادره از اینورترهای نصب شده در مدار فرمان وجود دارد. ولی در بوستر پمپ های دور ثابت، سرعت دوران پمپ ها ثابت و با تنظیم پرشر سوئیچ ها امکان استارت نوبتی پمپ ها وجود دارد.

از بوستر پمپ ها در مصارف خانگی، صنعتی، آتش نشانی، آبیاری، آب نما و … به طور گسترده استفاده می شود. بوستر پمپ ها با توجه به نیاز هر سامانه می توانند تک پمپه، دو پمپه، سه پمپه، یا چهار پمپه باشند. کـاربـردهـا: از این پمپ ها جهت کاربری های زیر استفاده می شود: آبرسانی هتل ها و مراکز صنعتی آبیاری کشاورزی سیستم اطفاء حریق آبــرسـانـی مـسـکـونـی و تـجـاری آب نماهای شهری آبرسانی بیمارستان ها و فرودگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یازده + هشت =

فهرست