درباره مجموعه

گروه صنعتی بهمن پمپ با بیش از دو دهه سابقه در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و تامین انواع تجهیزات و ملزومات پروژه های صنعتی در زمینه تامین انواع پمپ، الکتروموتور، گیربکس و تجهیزات خاص تاسیس گردید و همواره با در اختیار داشتن دانش متخصصین و با استفاده از کادر مجرب و متعهد در پیشرفت و توسعه صنعت در این حوزه فعالیت داشته و با تلاش و پشتکار توانسته گام های موثر جهت نیل به خود کفایی صنعت کشور بر دارد. این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساختهای صنعتی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعت و فناوری های نوین در زمینه گام بردارد . امروز گروه صنعتی بهمن پمپ مفتخر است ارائه دهنده فناوری های جدید در این حوزه باشد.

چشم انداز و خط مشی کیفیت

این مجموعه از ابتدای پیدایش تا کنون استراتژی مشخصی را به عنوان مبنای کار خود در نظر داشته است که طراحی، تولید و تامین قطعات و تجهیزات و مجموعه های با کیفیت و مطمئن از جمله آن می باشد. ما برآنیم که کیفیت محصولات تولیدی خود را همواره بهبود بخشیم و جهت نیل به این هدف به طور مستمر پروژه ها و فعالیت های جدیدی را در دستور کار خود قرار داده ایم. همچنین با استفاده از فناوری های جدید و دستگاه های به روز و با تجربیات مهندسین کارآزموده، محصولات تولیدی را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می نمائیم. ارتقا بهره وری و فرهنگ کیفیت در سازمان، افزایش سطح رضایت مشتریان، تثبیت و ارتقا سطح علمی و فنی پرسنل، بهبود مستمر کیفیت به منظور تثبیت جایگاه ، توسعه محصولات تولیدی و … از جمله اهداف این شرکت است.

شرکت ها و مجموعه های در حال همکاری

شرکت صنایع فولاد، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد مبارکه، شرکت فولاد کرمان، شرکت های توزیع برق، شرکت ذوب آهن اصفهان، صنایع پلی اکریل، پالایشگاه اصفهان، شرکت نفت، کارخانجات لوازم خانگی، صنایع خودروسازی، شرکت های تولید باتری، شرکت های تولیدی صنایع شیمیایی، شرکت آب وفاضلاب، شرکت گاز، شرکت های معدنی پتروشیمی، صنایع برق، صنایع سیمان، شرکت معدنی چادرملو، صنایع اپتیک، صنایع حفاری و درون چاهی و … تنها بخشی از مجموعه ها و شرکت هایی هستند که به صورت مستقیم و غیر مستیم با گروه صنعتی بهمن پمپ در حال همکاری می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 1 =

فهرست